Log in
Thor Header

Outlaw_onderaan

6e Motorcross CO2-bos: veiling gesigneerde kledij van GP-piloten

Het heeft heel wat voeten in de aarde gehad om de in 2016 verzamelde truien uit de MX-wereld op www.ebay.be te krijgen. Het is een mooie verzameling . Wie er eentje wil doet een bod op de website van Ebay.

Onder Thor een selectie van wat er allemaal te koop is.

De opbrengst van de veiling is voor de aanplant van het 6e Motorcross CO2-bos eind 2017.

In totaal heeft Red de Motorcross al meer dan 36.000 bomen aangeplant om de uitstoot van de motorcross voor een deel te compenseren.

no img

- trui van wereldkampioen MXGP 2017 Tim Gajser

- trui van Evgeny Bobryshev

- trui van 8-voudig wereldkampioen Antonio Cairoli

- broek en trui van Glenn Coldenhoff

- trui van meervoudig AMA kampioen Ryan Dungey

- trui van voormalig 2voudig wereld- en AMA kampioen MX2 Marvin Musquin

- trui van Ken de Dycker

- trui van Kevin Strijbos

- trui van voormalig wereld- en AMA kampioen Ben Townley

- trui van Jeremy Seewer

- trui van Bas Vaessen

- trui van Brian Hsu

- trui van wereldkampioen MXGP 2015 Romain Febvre

- hemd van KTM cross director Joël Smets

- hemd van Team België MXoN teammanager Joël Smets

En hier de links er naar toe:

http://www.benl.ebay.be/itm/Gesigneerd-shirt-MXGP-wereldkampioen-2017-HRC-Honda-factory-piloot-Tim-Gajser-/172664419886?hash=item283399f62e:g:bTEAAOSwjL5ZDzGk

http://www.benl.ebay.be/itm/Gesigneerd-shirt-MXGP-HRC-Honda-factory-piloot-Evgeny-Bobrychev-/172664413807?hash=item283399de6f:g:GukAAOSw-K9ZDzBF

http://www.benl.ebay.be/itm/Gesigneerd-shirt-MXGP-piloot-Ken-de-Dycker-/172664431135?hash=item28339a221f:g:x9YAAOSwcB5ZDzQ2

http://www.benl.ebay.be/itm/Gesigneerd-shirt-MXGP-KTM-Red-Bull-factory-piloot-Antonio-Cairoli-/172664422528?hash=item28339a0080:g:GXQAAOSwrhBZDzJj

http://www.benl.ebay.be/itm/Gesigneerd-shirt-MXGP-KTM-Red-Bull-factory-piloot-Glenn-Coldenhoff-/172664343307?hash=item283398cb0b:g:YvkAAOSwR29ZDx3n

http://www.benl.ebay.be/itm/Gesigneerde-broek-MXGP-KTM-Red-Bull-factory-piloot-Glenn-Coldenhoff-/172664354674?hash=item283398f772:g:cEkAAOSwcgNZDyI~

http://www.benl.ebay.be/itm/Gesigneerd-shirt-AMA-MX1-KTM-USA-factiry-piloot-Ryan-Dungey-/172664382902?hash=item28339965b6:g:kEMAAOSwX9FZDyjK

http://www.benl.ebay.be/itm/Gesigneerd-shirt-AMA-MX1-KTM-USA-factiry-piloot-Marvin-Musquin-/172664428719?hash=item28339a18af:g:McQAAOSwrhBZDzLs

http://www.benl.ebay.be/itm/Gesigneerd-shirt-MXGP-KTM-Red-Bull-sports-director-Joel-Smets-/172664442166?hash=item28339a4d36:g:g1kAAOSwX9FZDyfM

http://www.benl.ebay.be/itm/Gesigneerd-shirt-MXGP-Monster-Energy-Yamaha-factory-piloot-Romain-Febvre-/172664410418?hash=item283399d132:g:fo8AAOSwrhBZDy8i

http://www.benl.ebay.be/itm/Gesigneerd-shirt-ex-MXGP-Suzuki-MXWorld-factory-piloot-Ben-Townley-/172664396604?hash=item2833999b3c:g:ldcAAOSw42dZDyvq

http://www.benl.ebay.be/itm/Gesigneerd-shirt-MXGP-Suzuki-MXWorld-factory-piloot-Kevin-Strijbos-/172664367409?hash=item2833992931:g:9YUAAOSww9xZDyW4

http://www.benl.ebay.be/itm/Gesigneerd-shirt-Suzuki-MX2-GP-piloot-Jeremy-Seewer-/172664401945?hash=item283399b019:g:0F4AAOSwblZZDy0K

http://www.benl.ebay.be/itm/Gesigneerd-shirt-Suzuki-MX2-GP-piloot-Brian-Hsu-/172664400463?hash=item283399aa4f:g:024AAOSwdjNZDyyt

http://www.benl.ebay.be/itm/Gesigneerd-shirt-Suzuki-MX2-GP-piloot-Bas-Vaessen-/172664385978?hash=item28339971ba:g:kwUAAOSwrhBZDymF

http://www.benl.ebay.be/itm/Gesigneerd-hemd-Team-Belgie-MX0N-teammanager-Joel-Smets-/172664447747?hash=item28339a6303:g:ml4AAOSwhvFZDzeG

15/05/2017 | posted by Stingray

no img
no img
no img
no img
no img
no img
no img
Mx-discountMxWorldTVE SportsLeon SagaertJepfraUltimateEmxTradeHONDA RACING DIRKXDesmet MotorsportHPIPutolineDhondtMxtopshopBakens MotorsportHaan WheelsBud Racinglaurense motorsShock Therapy