Log in
Thor Header

Outlaw_onderaan

Markelo: Wie wordt wereldkampioen zijspancross op de Herikerberg?

Heerlijke vraag toch als je als organisator dergelijk kop boven een stuk ziet verschijnen. Want hoewel de aftekening er is, de wereldkampioenen zullen pas zondag bekend worden op de Herikberg, in het mooiste stukje van Overijssel. Bovendien is Markelo ook het sluitstuk voor het EK Quad motorcross.

Alles wat u moet weten zit onder de knop van Thor…..

no img


Ze maken er in Markelo een tweedaags van. Hier volgt het programma

Timing zaterdag 16 september

10.00 – 10.30 Sidecars Group A - Free Practice   

10.40 – 11.10 Sidecars Group B - Free Practice   

11.20 – 11.50 Quads - Free Practice 1   

12.00 – 12.30 Sidecars Group A - Pre-Qualifying Practice - Free Start Practise

13.00 – 13.30 Sidecars Group B - Pre-Qualifying Practice - Free Start Practise

13.40 – 14.10  Quads - Free Practice 2   

14.10 – 14.45  PAUZE    

15.00 – 15.40 Sidecars Group A - Qualifying Race - 20 minutes + 2 laps

16.00 – 16.40 Sidecars Group B - Qualifying Race - 20 minutes + 2 laps   

16.40 – 17.10 Quads - Qualifying Practice    

17.30 – 18.00 Sidecars - Last Chance Qualifying Practice    

20.00 Teams/Riders Presentation (near VIP area).

Timing zondag 17 september

8:30 – 09:00 ONK MX 1 - Free- & Time practice (6 + 15 minutes)

09:15 – 09:20 Quads - Start Practice, Group 1 : positions 1 to 16

09:25 – 09:30 Quads - Start Practice, Group 2 : positions 17 to 32

09:30 – 09:50 Quads - Warm-up

10:00 – 10:30 Sidecars - Warm-up

10:40  – 11:10 ONK MX 1 - Race 1 (25 minutes + 1 lap)

10:50 Handtekeningsessie.

11:15 Openingsceremonie

11:45  – 12:30 Quads - Race 1 (30 minutes + 2 laps)

13:15  – 14:00 Sidecars - Race 1 (30 minutes + 2 laps) 

14:30  – 15:15 Quads - Race 2 (30 minutes + 2 laps) 

16:00  – 16:45 Sidecars - Race 2 (30 minutes + 2 laps) 

17:10  – 17:40 ONK MX 1 - Race 2 (25 minutes + 1 lap)

De aangemelde deelnemers:

3 BROWN Stuart - MILLARD Joe 

5 ČERMÁK Tomáš - ČERMÁK Ondřej 

7 WILKINSON Brett - CHAMBERLAIN Daniel 

8 HERMANS Koen - VAN GAALEN Kenny 

9 GIRAUD Valentin - MUCENIEKS Elvijs 

11 VANLUCHENE Marvin - KURPNIEKS Haralds 

12 BÜRGLER - Andy BETSCHART Martin 

14 CLOHSE Andreas - HALLER Andres

15 SANTERMANS Kristof - DAIDERS Lauris 

16 VAN WERVEN Gert - VAN DER PUTTEN Siebe

17 VARIK Kert - MIIL Maarek 

19 DIERCKENS Arne - ROSTINGT Luc

20 KUNNAS Riku - KUNNAS Lari 

21 VISSCHER Jan - VISSCHER Jeroen 

22 FAUSTMANN Marcel - FRECH Max

24 KEUBEN Mike - SNELL Zac  

27 AUVRAY Guennady - BADAIRE Johnny

28 VEJCHODA Tomáš - ZATLOUKAL Miroslav 

29 SANDERS Davy - SOENENS Eduard 

31 VELDMAN Julian - VAN DEN BOGAART Ben 

33 CUCHE Christophe - CUCHE Maxime

37 JANSSENS Nick - JANSSENS Glenn 

40 HEINZER Marco - BETSCHART Ruedi

41 NORMAK Markus - KASESALU Karl-Albert  

48 GOEYVAERTS Stan - VAN GENNIP Jimmy 

49 KEUBEN Justin - RIETMAN Dion 

51 SENZ Silvio - MAAS Nick L

54 PETER Adrian - LESKOW Patrick 

59 REIMANN Joachim - REIMANN Philipp 

71 PROKESCH Marcus - SCHMIDT Patrick

72 FODEN Dan - GRAHAME Scott 

75 DAIDERS Jänis - STUPELIS Kaspars

82 BAX Etienne - MUSSET Nicolas

91 George KINGE Ryan-  HUMPHREYL

98 Ijen KOPS Noah - KUIJPERS

99 Rene STALMAN - Enrico MEULENBROEK

100 Dylan BOUSSY - Jens MANS

101 Arthur BARAT - Hugo BARAT

102 Kevin CORDEAU - Dylan CORDEAU

111 Daniel WILLEMSEN - Robbie BAX

117 Steven DEPREZ - Bjorn SERPIETERS

121 Sebastian ENGELBRECHT - Stefan NICKE

138 Thomas HAMARD - Simon VILLAINES

147 Fabian HOFMANN - Cornelio DÖRIG 

303 Glenn COOLS  - Andy SCHLINNERTZ 

336 Dave OP DE BEECK - Ben MARTENS

Stand WK:

1. Bax – Musset 545pt

2. Giraud – Mucenieks 507pt

3. Willemsen – Bax 476pt

4. Brown – Miljard 366pt

5. Cermak – Cermak 361pt

6. Daiders – Stupelis 354pt

7. Hermans - van Gaalen 353pt

8. Vanluchene – Kurpnieks 307pt

9. Wilkinson – Chamberlain 290pt

10. Veldman - van den Bogaart 254pt

11. Sanders – Soenens 218pt

12. van Werven - van der Putten 214pt

13. Dierckens – Rostingt 187pt

14. Kunnas – Kunnas 137pt

15. Cuche – Cuche 122pt

16. Clohse – Haller 121pt

17. Varik – Miil 120pt

18. Burgler – Betschart 113pt

19. Santermans – Daiders 79pt

20. Keuben – Rietman 69pt

Aangemelde deelnemers EK Quads

7 Oliver Van den dijck BEL FMB Honda

11 Mike van Grinsven NED KNMV CRQF

22 Nick Kreunen NED KNMV 

25 Marc de Vries NED KNMV Yamaha

50 Jurgen Nouwen BEL FMB KTM

58 Christopher Tveråen NOR NMF Yamaha

 63 Zdenek Polácek CZE ACCR WSP

65 Nick van Hout NED KNMV Yamaha

68 Rick Dalvoorde NED KNMV WSP

70 Liam Garbett GBR KNMV Yamaha

94 Ricardo Phoelich NED KNMV Honda

101 Joe Maessen NED KNMV Yamaha

117 Pieter Nouwen BEL FMB KTM

124 Twan van der Jagt NED KNMV Yamaha

128 Lars Holmen NOR NMF Yamaha

161 Kay Huzink NED KNMV WSP

166 Kevin de Bruyn BEL FMB Yamaha

180 Quinten Van Osselaer BEL FMB Suzuki

184 Bart Steenbergen NED KNMV W-TEC

194 Joakim Granli NOR NMF Honda

 223 Tuur Van Hoof BEL FMB KTM

303 Jani Tanhuanpää FIN SML Yamaha

311 Kevin Saar EST EMF Honda

Stand EK Quad Motorcross

1.     Kevin Saar Est 199

2.     Jani Tanhuanpää Fin156

3.     Olver Vandendijck Bel 156

4.     Christophe Tveraen Nor 154

5.     Roman Gwiazda Pol 139

Erelijst EK Quads:

2016  Edgars Mengelis ( LAT)

2015  Edgars Mengelis ( LAT)

2014   M. Van Grinsven (NED) 

2013    J. Warnia (F)

2012    J. Warnia (F)

2011    R. Couprie (F)

2010    R. Couprie (F)

2009    P. Holmes (GB)

2008    R. Couprie (F)

Nevenprogramma ONK MX1

Als nevenprogramma zijn er twee manches voorzien voor het ONK MX1. Dat kan de drukste klasse worden. Al zullen niet alle rijders komen die deze licentie hebben. Dus zullen we wel zien wie er komt opdagen.

Alle andere info treft u op deze website: HIER KLIKKEN

 



13/09/2017 | posted by Stingray

no img
Mx-discountBud RacingHPIMxtopshopMxWorldUltimateHaan WheelsEmxTradelaurense motorsPutolineLeon SagaertJepfraDesmet MotorsportTVE SportsDhondtShock TherapyBakens MotorsportHONDA RACING DIRKX