Log in
Thor Header

Outlaw

De definitieve Entry Lists voor Lommel

We hadden U voor twee dagen al de deelnemerslijsten boezrogd. Maar sinds kort hebben we goede contacten met iemand van de promotor. En die bezorgde ons vandaag de laatste en dus officiële lijsten  voor Lommel.

Al zijn die ook weer niet 100 %, zo te zien. Zo zijn er knapen die in twee klassen mee rijden. Een lapsus zullenw e maar zeggen.

De deelnemers onder THOR!

no img


MXGP

7 Leok Tanel                        KTM EST

12 Nagl Maximilian            Husqvarna GER Rockstar Energy Husqvarna Factory

17 Butron Jose                  KTM ESP Marchetti Racing Team KTM

21 Paulin Gautier               Honda FRA Team HRC

22 Strijbos Kevin             Suzuki BEL Team Suzuki World MXGP

23 Charlier Christophe      Husqvarna FRA Rockstar Energy Husqvarna Factory

24 Simpson Shaun            KTM GBR Wilvo Virus Performance KTM

25 Desalle Clement          Kawasaki BEL Monster Energy Kawasaki Racing Team

31 Snow Alex                      Yamaha GBR iFly JK Racing

32 Potisek Milko                 Yamaha FRA Tip Top MP32 Racing Team

37 Krestinov Gert               Honda EST

45 Nicholls Jake                  Husqvarna GBR Hitachi Construction Revo KTM

49 Irt Jernej                         KTM SLO  CDP Cortenuova

50 Macuks Toms                Kawasaki LAT Gebben V Venrooy Kawasaki

53 De Waal Micha-Boy     Honda NED

71 Graulus Damon            Honda BEL 24MX Lucas Oil Honda

77 Lupino Alessandro       Honda ITA Team Honda Red Moto

89 Van Horebeek Jer.      Yamaha BEL Monster Energy Yamaha Factory

92 Guillod Valentin            Yamaha SUI Kemea Yamaha Yamalube

100 Searle Tommy             Kawasaki GBR Monster Energy DRT Kawasaki

151 Kullas Harri                  KTM EST Sarholz Racing Team

177 Jasikonis Arminas       Suzuki LTU Team Suzuki World MXGP

191 Karro Matiss               Honda LAT 24MX Lucas Oil Honda

193 Romancik Jaromir      Suzuki CZE

212 Dewulf Jeffrey           KTM BEL

221 Ratsep Priit                  Honda EST

222 Cairoli Antonio            KTM ITA Red Bull KTM Factory Racing

243 Gajser Tim                   Honda SLO AMZS Honda Gariboldi

251 Getteman Jens          KTM BEL

259 Coldenhoff Glenn       KTM NED Red Bull KTM Factory Racing

430 Malin Valtteri              KTM FIN Sarholz Racing Team

461 Febvre Romain           Yamaha FRA Monster Energy Yamaha Factory MXGP

777 Bobryshev Evgeny      Honda RUS Team HRC

911 Tixier Jordi                   Kawasaki FRA Monster Energy Kawasaki Racing Team

920 Valentin Ander           Kawasaki ESP F&H Racing Team

941 Satink Rick                   Husqvarna NED

999 Goncalves Rui             Husqvarna POR NewHolland 8biano Massignani

MX2

4 Ferrandis Dylan               Kawasaki FRA Monster Energy Kawasaki Racing Team

6 Paturel Benoit                 Yamaha FRA Kemea Yamaha Yamalube

10 Vlaanderen Calvin        KTM NED HSF Logistics Motorsport Team

14 Valente Christopher    KTM SUI Marchetti Racing Team KTM

15 Bonini Davide                Husqvarna ITA SDM Racing

16 Sabulis Karlis                 Yamaha LAT Kemea Yamaha Yamalube

29 Jacobi Henry                  Honda GER Honda JTECH

40 Zecchina Simone          Yamaha ITA CDP Cortenuova

41 Jonass Pauls                   KTM LAT Red Bull KTM Factory Racing

46 Pootjes Davy                 KTM NED Red Bull KTM Factory Racing

59 Tonkov Aleksandr         Yamaha RUS Wilvo Standing Construct Yamaha

61Prado Garcia Jorge        KTM ESP Red Bull KTM Factory

64 Covington Thomas       Husqvarna USA Rockstar Energy Husqvarna Factory

66 Larranaga Olano Iker   KTM ESP Creymert Racing

75 Roosiorg Hardi              KTM EST Sahkar KTM Racing

81 Hsu Brian                        Suzuki GER Team Suzuki World MX2

83 Renkens Nathan          KTM BEL

84 Herlings Jeffrey KTM NED Red Bull KTM Factory Racing

88 van der Vlist Freek       Kawasaki NED Team HNR GPR PROMO

91 Seewer Jeremy Suzuki SUI Team Suzuki World MX2

95 Justs Roberts                 KTM LAT HSF Logistics Motorsport Team

97 Ivanov Maykal               KTM BUL Marchetti Racing Team KTM

99 Anstie Max                     Husqvarna GBR Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing

101 Zaragoza Jorge           Honda ESP Honda Gariboldi

107 van Berkel Lars           Husqvarna NED

128 Monticelli Ivo              KTM ITA Marchetti Racing Team KTM

152 Petrov Petar                Kawasaki BUL Monster Energy Kawasaki Racing Team

161 Östlund Alvin              Yamaha SWE Wilvo Standing Construct Yamaha

172 Van doninck Brent    Yamaha BEL Kemea Yamaha Yamalube

189 Bogers Brian               KTM NED HSF Logistics Motorsport Team

223 Tropepe Giuseppe     Honda ITA Honda JTECH

301TakenakaJunya Suzuki JPN Team Suzuki World

321 Bernardini Samuele TM ITA TM Racing Factory Team

426 Mewse Conrad           Husqvarna GBR Rockstar Energy Husqvarna Factory

441 Cislaghi Davide           KTM ITA KTM Silver Action

474 Boulard Bryan            Kawasaki BEL Team VHR

490 Mataro Vilar Franc    Yamaha ESP Team Yamaha Ausio Yamalube

747 Cervellin Michele       Honda ITA Martin Racing Junior Team

811 Sterry Adam                KTM GBR ACU Wilvo Virus Performance KTM

919 Watson Ben                Husqvarna GBR Hitachi Construction Machinery Revo

991 Lapucci Nicholas        Husqvarna FMI NewHolland 8biano Massignani

 

EMX 300

3         Sep Dimitrie                         TM                 NED

13       Cordens Nolan                    KTM               BEL

17       Hool Michael                       KTM               NED

18       Vanderstraeten Mike       TM                 BEL

20       Martens Yentel                  Husqvarna   BELRockstar Energy Husqvarna Factory Racing

22       Benito Del Barrio Juan      Carlos            KTM   NED

23       Verbeek Sjeng                     KTM               NED

27       Vanleeuw Martin              Yamaha        BEL

28       Robson John                        KTM               GBR

36       Moffat Matthew                KTM               GBR

51       Tharaldsen Jorgen              Yamaha         NOR

55       Kras Mike                             KTM               NED

57       Plessers Mathias               KTM               BEL

58       Vos Patrick                           KTM               NED

59       Koch Daimy                         KTM               NED

60       Anderson Brad                    Yamaha         GBR    GL12 Racing

64       Damiaens Dietger             KTM               BEL

67       Van Geldorp Kevin            Yamaha        NED

69       Smets Greg                         KTM               BEL

73       Goethals Giles                    KTM               BEL

88       van der Linden Joshua      Yamaha         NED

89       Rodriguez Campos Jonay KTM               ESP     Jezyk Racing Team

92       Craeghs Ken                        Honda           BEL     Creymert Racing

99       Hage Stefan                         KTM               NED

109     Cencioni Riccardo              KTM               ITA

119     Karst Jonny                          Husqvarna    NED

135     Dictus Dennis                     Yamaha        BEL

142     Lofquist Franz                     Honda           SWE

144     Doyle Bradley                      Yamaha         GBR

154     de Vries Dani                       Yamaha         NED

172     Holyoake Robert                Husqvarna    GBR

188     Ebben Kay                            Yamaha         NED

198     Kaipanen Mikael                 KTM               FIN

200     Mercer Phi                           lKTM              GBR

209     Steensels Tom                    KTM               BEL

211     Smet Joey                            KTM               BEL

219     Cuyvers Tom                       KTM               BEL

223     Dehoux Michael                KTM               BEL

230     Bijnens Jurgen                    KTM               BEL

257     Schroeter Dennis               Husqvarna    GER

258     Gidney Luke                         KTM               GBR

279     Harris Adam                        Yamaha         GBR    ACU    iFly JK Racing

288     Van Hove Ronny                KTM               BEL

371     Iacopi Manuel                     Yamaha         ITA      Fly JK Racing

387     Pipon Aaron                        Yamaha         GBR

414     Sam Gabriel                         Husqvarna    GBR

531     Galligari Francesco KTM               ITA                 

939     Cencioni Michele                KTM               ITA

991     Kieft Kevin                            Husqvarna    NED

999     Garcia Güell Gerard           TM                 ESP     ETM Satelitte Racing Team

 

EMX 250

2         Zonta Filippo                       Honda           ITA      Honda JTECH

4         Leijtens Eric                         Yamaha         NED    Jezyk Racing Team

5         Wouts Kevin                       KTM               BEL

6         Hammond Ryan                  KTM               GBR

9         Van der Mierden Sven      Husqvarna    NED

11       Bintcliffe Jack                      Honda           GBR

16       Cox Bradley                         KTM               RSA    DIGA Junior Racing

19       Van Heugten Roy               Kawasaki       NED

21       Van Mieghem Jordi          KTM               BEL

24       Heibye Even                         KTM               NOR

26       Koch Tom                             Suzuki            GER

30       De Jong Rene                      KTM               NED

32       Prado Garcia Jorge KTM               ESP     KTM Factory Juniors

33       Natzke Josiah                      KTM               NZ       KTM Factory Juniors

41       Kahro Erki                            KTM               EST    

46       Pons Nil                                Yamaha         ESP     Team Yamaha Ausio Yamalube

57       Purdon Tristan                    Yamaha         RSA   

59       Lopatin IgnatiiK                  TM                 RUS   

61       Kjer Olsen Thomas             Husqvarna    DEN    Bodo Schmidt Motorsport

70       Fernandez Ruben               Kawasaki       ESP     &H Racing Team

71       Karka Dovydas                    KTM               LTU     FWZ. RACING

72       Kumaja Miska                     TM                 FIN    

80       Bengtson Ken                      Yamaha         SWE

83       Renkens Nathan                KTM               BEL

90       Triest Nick                           KTM               BEL

94       Adams Nicholas                  Honda           RSA    Honda JTECH

97       Engelen Max                       KTM               NEDK HSF Logistics Motorsport Team

98       Vaessen Bas                        Suzuki            NED    Team Suzuki World MX

105     Genot Cyril                          Suzuki           BEL     Team DIGA-Procross

123     Schoenmakers Michel       Husqvarna    NED   

124     Ubach Simeo                       KTM               ESP

134     Knight Liam                         KTM               GBR

136     van Kraaij Noud                  KTM               NED

142     Haavisto Jere                       Husqvarna    FIN

144     Lesiardo Morgan                Yamaha         ITA      DP19 Racing Yamaha

147     Sihvonen Miro                    KTM               FIN     DIGA Junior Racing

157     van Erkelens Damien         Husqvarna    NED   

160     Kritikos Manolis                  Yamaha         GRE   

167     Bolink Mike                          Yamaha         NED

172     Boisrame Mathys               Yamaha         FRA    Tip Top MP32 Racing Team

173     Norris Luke                          KTM               GBR

177     Hague Jay                             KTM               GBR   

178     Van Rooij Ronnie               Suzuki            NED

191     Vondrasek Jan                     KTM               CZE     JD 191 KTM Racing Team

192     Cuppen John                       KTM               NED

195     Nilsson Felix                        KTM               SWE

197     Arbini Gabriele                    Husqvarna    ITA      NewHolland 8biano Massignani Husqvarna

200     Dunn James                         KTM               GBR    Hitachi Construction Machinery Revo KTM

225     Di Marziantonio Gianluca            KTM   ITA

226     Lundgren Anton                 Husqvarna    SWE

262     Stender Mike                      Suzuki            GER    Castrol Power1 Suzuki Moto-Base

267     Bersanelli Edoardo Yamaha         ITA

278     Vermijl Thomas                 KTM               BEL     GPR Promo MX Team

280     Vondrasek Jan                     KTM               CZE     JD 191 KTM Racing Team

297     Gole Anton                          Husqvarna    SWE

303     Forato Alberto                    Honda           ITA      Team Honda Red Moto

315     Ecca Gianluca                      Suzuki            GER    Castrol Power1 Suzuki Moto-Base

317     Muller Nico                          Honda           GER    KMP-Honda Repsol

334     Gryning Mathias                KTM               DEN

411     Dercourt Nicolas                KTM               FRA

457     Sanayei Darian                    Kawasaki       USA    BUD Racing Monster Energy Kawasaki

472     MeierGlen                            KTM               DEN    KTM Kosak Racing

476     Wegner Hannes                  KTM               GER   

555     Guryev Artem                     KTM               RUS   

611     Reynisson Eythor               KawasakiI     SLM    Vamo Racing Team

644     Kouwenberg Nick               Honda           NED    Honda JTECH

711     Cottrell James                     Kawasaki       GBR    Monster Energy DRT Kawasaki

754     Bjerregaard Nichlas           Yamaha         DEN   

838     Ermini Paolo            Husqvarna    ITA     

877     Grigoletto Filippo               Husqvarna    ITA      NewHolland 8biano Massignani Husqvarna

945     Bourdon Anthony              Husqvarna    FRA   

959     Renaux Maxime                 Yamaha         FRA    Kemea Yamaha Yamalube

977     Kohut Tomas                       KTM               SVK     Kosak Racing

 

EMX125

2         Chanton Maurice               KTM               SU

9         Zanotti Andrea                   KTM               SMR

10       Dankers Raivo                     KTM               NED

11       Manucci Alessandro          TM                 ITA      TM Racing Factory Team

22       Facchetti Gianluca             KTM               ITA      KTM DE CARLI Racing Junior Team

25       Del Coco Matteo                KTM               ITA

29       Agard-Michelsen SanderTM                   NOR

31       Crnkovic Luka                      Yamaha         CRO    PJ Racing Team

32       Conijn Marcel                     Husqvarna    NED

38       Verhelst Tallon                  KTM               BEL     Creymert Racing

39       Van De Moosdijk Roan     Yamaha         NED    VDP19 Racing Yamaha

41       Tompa Krisztian                  Yamaha         ROU  

49       Green Callum                      Husqvarna    GBR

50       Lugana Paolo                      TM                 ITA      TM Racing Factory Team

51       de Sweemer Ian                KTM               BEL

62       Kumaja Rasmus                  TM                 FIN     TM Satelitte Racing Team

71       Mills Christopher                Husqvarna    GBR

74       Van Essen Twan                  Yamaha         NED

77       Buitenhuis Kevin                Yamaha         NED

78       Kimber Harry                       Husqvarna    GBR    GL12 Racing

81       Meuwissen Raf                   KTM               NED

88       Notario SergiK                    TM                 ESP

92       van t Ende Youri                 KTM               NED

93       GeertsJago KTM                 BEL                 FMB   Sahkar KTM Racing

95       Chase Wyatt                        Yamaha         NZL

96       Witlox Ryan                         KTM               NED

99       Staszkiewicz Szymon         KTM               POL

100     Verhaege Scotty                 Yamaha         FRA

103     Gabriel Tanguy                   KTM               BEL

104     Sydow Jeremy                     KTM               GER

120     van der Klij Brian                TM                 NED

122     Ciabatti Lorenzo                 Husqvarna    ITA

123     Winter Martin                    KTM               GER

124     Teresak Jakub                      KTM               CZE

141     Milevicius Arnas                 Yamaha         LTU     WZ. RACING

145     Bussink Jeroen                    Yamaha         NED

153     Wolf Flavio                          Yamaha         SUI

201     Pichon Zachary                   Yamaha         FRA    Yamaha MJC

218     Hauquier Jeremy                Yamaha         FRA

225     Strubhart Moreau Brian   Kawasaki       FRA    BUD Racing Monster Energy Kawasaki

228     Scuteri Emilio                      KTM               ITA

237     Ramella Xylian                    KTM               SUI

239     Florian Lion              KTM               GER

244     Buelow Max            KTM               GER

249     De Clercq Bo           KTM               BEL

253     Pancar Jan                Yamaha         SLOS

263     Quarti Yuri               KTM               ITA

275     Fraikin Remi           KTM               BEL

276     Rosell-Romero Joan           Yamaha         ESP     Team Yamaha Ausio Yamalube

277     Santin de Arteaga Alex     KTM               ESP     Jezyk Racing Team

302     Collignon Alexis       Yamaha         FRA

313     Polak Petr                 KTM               CZE     KTM DIGA Junior Racing

324     Charlier Maxime     Husqvarna    FRA

371     Anton Costas Joel   Yamaha         ESP

399     Pater Henk               KTM               NED

403     Boegh-Damm Bastian       KTM   DEN    GPR Promo MX Team

440     Appelt Marnique    KTM               GER

461     Bielen Glenn           KTM               BEL

468     Olsson Filip              KTM               SWE

485     Savaste Kim             Kawasaki       FIN     BUD Racing Monster Energy Kawasaki

500     Bouwense Mack     Yamaha         NED

505     Lüning Arvid            Yamaha         SWE   Team Grizzly-Resa-Yamaha

517     Gifting Isak               KTM               SWE

519     Dho William             KTM               FRA

527     Kobbelt Ben             KTM               GER

575     Hammal Taylor        KTM               GBR

699     Fiebig Pascal            KTM               GER

720     Goupillon Pierre     KTM               FRA

722     Haarup Mikkel         Husqvarna    DEN    IceOne Husqvarna Racing

757     Zuks Rainers Husqvarna    LAT

772     Kooij Jarni                KTM               BEL     Sarholz Racing Team

822     Girona Albert          KTM               ESP

911     Kytonen Roni           Husqvarna    FIN

919     Simonsson Christian          Yamaha         SWE   Yamaha MJC

987     Hansen Frederik     KTM               DEN

999     Elzinga Rick              Yamaha         NED    Yamaha MJC



29/07/2016 | posted by Stingray

no img
no img
no img
no img
Mx-discountBakens MotorsportJepfraDhondtHaan WheelsShock TherapyHPIEmxTradeMxtopshopUltimateBud RacingMxWorldLeon SagaertPutolinelaurense motorsDesmet MotorsportTVE Sports